rwm2_baner

zapraszam do zapoznania się z szczegółami naszego szkolenia Reklama Wyrobów Medycznych po 1 stycznia 2022 roku“, które odbędzie się 9 listopada br.

Prace nad ustawą o wyrobach medycznych zbliżają się ku końcowi. Dzięki temu już dziś możemy określić jak będzie wyglądała reklama na tym rynku po dniu 1 stycznia 2022 r.Zmiany w tym obszarze są naprawdę duże – część z przepisów wzorowana jest na prawie farmaceutycznym, a część z nich to całkowite novum w polskim prawie. Przygotowanie się do wszystkich nowych przepisów to dla każdej organizacji nie lada wyzwanie.

W związku z powyższym zapraszamy Państwo na przygotowane przez specjalistów Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka całodniowe szkolenie, które będzie miało na celu podsumowanie ostatecznego kształtu przepisów. W trakcie szkolenia przedstawione zostaną wszystkie zmiany jakie zachodziły w ustawie w trakcie prac legislacyjnych oraz pokazany będzie ostateczny kształt nowych regulacji. Dodatkowo, prawnicy DZP przedstawią praktyczne porady dotyczące możliwych sposobów poradzenia sobie z nową rzeczywistością prawną.

W trakcie szkolenia uczestnicy nie tylko poznają treść przepisów i ich interpretację, ale również dowiedzą się jak można zaadresować nowe wymagania poprzez wewnętrzne rozwiązania proceduralne i organizacyjne.h.

Termin:

Szkolenie odbędzie się 9 listopada, w godzinach od 9.30 – ok. 16.00

Prowadzący:

  • Marek Paluch  Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

  • Magdalena Wojtkowiak, Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

(Pełne notki prelegentów znajdują się w programie)

Formuła:

  • stacjonarnie – Warszawa, Al. Jerozolimskie 123a

  • online – platform Clickmeeting, działającej w oparciu o przeglądarkę internetową- nie trzeba instalować oprogramowania zewnętrznego

Przykładowe zagadnienia szkolenia:

Jak będzie wyglądało prowadzenie reklamy po 1 stycznia 2022 r

  • Co będzie reklamą?
  • Rozporządzenie reklamowe krok po kroku.
  • Aktywności reklamowe krok po kroku.

Koszt szkolenia stacjonarnego to 1400zł netto za jedną osobę.

Dla szkolenia w formule online koszt udziału jednej osoby wyniesie 1300zł netto(jedno stanowisko).

 

Pozdrawiam

Opiekun wydarzenia

Iwona Wandas
Zespół EduPharm
tel.22 252 10 86
kom:600 752 351

 

 

Project manager wydarzenia

Ewelina Potocka
Zespół EduPharm 
tel.22 252 10 86
kom:660 815 478