EDU_Reklama_baner

 

Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się z szczegółami naszego kolejnego z cyklu szkolenia Rewolucja w reklamie wyrobów medycznych w 2022 roku”, które odbędzie się 29 marca br.

Zmiany w powyższym  obszarze są naprawdę duże – część z przepisów wzorowana jest na prawie farmaceutycznym, a część z nich to całkowite novum w polskim prawie. Przygotowanie się do wszystkich nowych przepisów to dla każdej organizacji nie lada wyzwanie.

W związku z powyższym zapraszamy Państwo na przygotowane przez specjalistów Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka całodniowe szkolenie, które będzie miało na celu podsumowanie ostatecznego kształtu przepisów. W trakcie szkolenia przedstawione zostaną wszystkie zmiany jakie zachodziły w ustawie w trakcie prac legislacyjnych oraz pokazany będzie ostateczny kształt nowych regulacji. Dodatkowo, prawnicy DZP przedstawią praktyczne porady dotyczące możliwych sposobów poradzenia sobie z nową rzeczywistością prawną.

W trakcie szkolenia uczestnicy nie tylko poznają treść przepisów i ich interpretację, ale również dowiedzą się jak można zaadresować nowe wymagania poprzez wewnętrzne rozwiązania proceduralne i organizacyjne.

Termin:

Szkolenie odbędzie się 29 marca, w godzinach od 9.30 – ok. 16.00

Prowadzący:

  • Marek Paluch – Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka
  • Magdalena Wojtkowiak, Associate w Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka

(Pełne notki prelegentów znajdują się w załączonym przeze mnie programie i na dole poniższej strony)

Formuła:

  • online – platform Clickmeeting, działającej w oparciu o przeglądarkę internetową- nie trzeba instalować oprogramowania zewnętrznego

Przykładowe zagadnienia szkolenia:

  • Zmiany w reklamie wyrobów medycznych
  • Reklama w projekcie ustawy o wyrobach medycznych
  • Wymagania techniczne reklamy
  • Kary w projekcie ustawy

Koszt:

Koszt udziału jednej osoby wyniesie 1350 zł netto(jedno stanowisko).

Zapraszam do bezpośredniego kontaktu 

Project manager wydarzenia

Ewelina Potocka
Zespół EduPharm 
tel.22 252 10 86
kom:660 815 478