WMILekiWetiLudzi

WETLEK1

Dzień dobry, 

serdecznie zapraszamy na nasze szkolenie “Wyroby medyczne i produkty lecznicze dla zwierząt i ludzi? – O czym należy pamiętać przy stworzeniu i wprowadzaniu na rynek produktu o zastosowaniu weterynaryjnym

W myśl koncepcji One health przyjmowanej w unijnych projektach legislacyjnych, coraz większą wagę przykłada się do żywienia i leczenia zwierząt. Równocześnie – nasze społeczeństwo coraz większą wagę przykłada do zdrowia domowych pupili oraz opieki nad nimi. Także lekarze weterynarii używają w swoich zakładach produktów pozornie takich samych jak lekarze w gabinetach lekarskich.  Może to więc rodzić pytanie  – czy produkt leczniczy, wyrób medyczny lub suplement może być i dla ludzi i dla zwierząt?

Podczas szkolenia opowiemy Państwu jaka rama regulacyjna obowiązuje, jeżli zdecydujemy się na produkt o przeznaczeniu weterynaryjnym. Następnie nakreślimy jakie wymogi regulacyjne i obowiązki są związane z takimi kategoriami produktów aż w końcu przejdziemy przez kwestie związane z nadzorem, odpowiedzialnością za taki produkt oraz sankcjami. Na szczególną uwagę zasługuję tu to, że nowe regulacje w zakresie weterynaryjnych produktów leczniczych, niosą za sobą zupełnie nowe obowiązki związane z dostępem do antybiotyków i ich stosowaniem oraz raportowaniem w tym zakresie.

28.05.2024

termin

28.05.2024
Platforma Clickmeeting

FORMUŁA ONLINE

Platforma Clickmeeting
1400 złotych netto

koszt

1400 złotych netto

PRELEGENCI: 

Marek Paluch – Senior Associate, Kancelaria DZP 

Olga Chodorowska – Associate, Kancelaria DZP

Formuła i koszt: 

Koszt udziału jednej osoby wyniesie 1400zł netto (jedno stanowisko). Szkolenie odbędzie w formule Online (platforma Clickmeeting). 

Kontakt z organizatorem:

Piotr Kok
Specjalista ds. sprzedaży
piotr.kok@edupharm.pl
539 155 121