UmowyKontraktowe

UmowyKontraktowe1

Szanowni Państwo, 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online: ,,Umowy kontraktowe w przemyśle farmaceutycznym”, które jest dedykowane dla specjalistów z działów jakości, działów prawnych, kadry zarządzającej oraz wszystkich zainteresowanych.  Wydarzenie skupia się na kluczowych aspektach przygotowania, konstrukcji oraz zarządzania umowami kontraktowymi w branży farmaceutycznej. Szkolenie oferuje kompleksowe podejście do tematu umów kontraktowych, od podstaw prawnych, przez szczegółowe analizy konstrukcji umów, aż po praktyczne aspekty ich wdrażania i zarządzania.

Co daje to szkolenie?

  • Pozwala zapoznać się z podstawami prawnymi niezbędnymi przy tworzeniu umów kontraktowych, w tym źródłami prawa i różnymi rodzajami umów kontraktowych.
  • Opowiada jak przygotować kompleksową umowę kontraktową, zwracając uwagę na konstrukcję umowy, ukształtowanie praw i obowiązków stron oraz metody regulowania odpowiedzialności.
  • Ułatwia zrozumienie znaczenia prawidłowej konstrukcji umowy kontraktowej i jej wpływ na unikanie negatywnych konsekwencji prawnych.
  • Daje możliwość odkrycia praktycznych aspektów treści umów kontraktowych, w tym zarządzanie umowami w Farmaceutycznym Systemie Jakości.
18.06.2024

termin

18.06.2024
Online

formuła spotkania

Online
1400zł netto/stanowisko

koszt

1400zł netto/stanowisko

Prelegenci:

  • Marek Paluch –  Senior Associate, Kancelaria DZP
  • Kamil Konon – niezależny ekspert

Formuła i koszt:

Szkolenie odbędzie się na platformie Clickmeeting. 
Koszt udziału jednej osoby wyniesie 1400zł netto(jedno stanowisko).

Kontakt do organizatora:

Aleksandra Kok 
Specjalista ds. sprzedaży 
660 724 456 
aleksandra.kok@edupharm.pl