Szanowni Państwo,

zapraszam do zapoznania się ze szczegółami kolejnej edycji naszego szkolenia Reklama produktów leczniczych OTC oraz RX w praktyce“, które odbędzie się 20 czerwca 2023, w formule online.

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników zarówno z otoczeniem regulacyjnym dot. reklamy produktów leczniczych, jak i z praktycznymi formami reklamy występującymi na rynku. Dzięki temu uczestnik, nawet bez formalnego wykształcenia prawnego, będzie rozumiał proces reklamowy i potrafił identyfikować potencjalne ryzyka.

REKLAMARXBAN
20.06.2023

termin

20.06.2023
online

formuła spotkania

online
1250zł netto/stanowisko

koszt

1250zł netto/stanowisko

 

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIA SZKOLENIA:

  • Podstawowe fakty dotyczące reklamy produktów leczniczych. 
  • Reklama a informacja  -czy mój materiał jest reklamą?
  • Zasady wspólne wszystkim rodzajom reklamy – o czym zawsze muszę pamiętać.
  • Reklama produktów leczniczych OTC
  • Reklama produktów leczniczych RX 
  • Sankcje

PRELEGENT

Gniewomir Wycichowski – Kuchta, legislator. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych, jest doktorantem w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie w sektorze produktów sensytywnych zdobywał w największym dziale Life Sciences wśród kancelarii prawnych w Polsce, gdzie specjalizował się w prawie reklamy. Autor publikacji naukowych, laureat VIII edycji programu „Diamentowy Grant”, kierownik grantu Preludium 19, wykładowca na WPiA UW. Obecnie pracuje jako legislator.

KOSZT

koszt udziału jednej osoby wyniesie 1250zł netto (jedno stanowisko).

Pozdrawiam

Ewelina Potocka
Project Manager
tel.22 252 10 86
kom:660 815 478