PODMIOT

rola podmiotu-3

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszego szkolenia „Rola Podmiotu Odpowiedzialengo w Dobrej Praktyce Wytwarzania”

Podmiot odpowiedzielny pełni kluczową rolę w zapewnieniu, że produkty lecznicze są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Jego rola jest szczególnie istotna w branży farmaceutycznej, gdzie jakość produktów ma bezpośredni wpływ na zdrowie i życie pacjentów.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na szkolenie, które w całości zostanie poprowadzone przez najwyższej klasy eksperta  Panią Annę Ryszczuk, która przez 8 lat pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Inspekcji ds. wytwarzania. Równocześnie będąc członkiem grupy GMDP i EMA i członkiem komitety PIC/S`

26.02.2024

termin

26.02.2024
Warszawa

formuła stacjonarna

Warszawa
1700 złotych netto

koszt

1700 złotych netto

Przykładowe zagadnienia

  • Aktualne akty prawne, wytyczne i zalecenia, Q&A Dobrej Praktyki Wytwarzania.
  • Rola podmiotu Odpowiedzialnego w wymaganiach rozporządzenie w sprawie wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania i pzewodnika GMP, innych wytycznych (w tym ICH10 i ICH1) i Q&As
  • Rola Podmiotu Odpowiedzialności w odniesieniu do produktu lecznieczego znajdującego się w obrocie m.in: badania związane z pierwszym wprowadzeniem do obrotu produktu leczniczego, badania produktów leczniczych znajdujących się już w obroci,wycofanie produktu leczniczego.

Koszt udziału:

Koszt udziału jednej osoby wyniesie 1700 netto/os.

 

Opiekun wydarzenia

Piotr Kok

Specjalista ds. sprzedaży

kom: 539 155 121

piotr.kok@edupharm.pl

 

Project Manager

Ewelina Potocka

Project Manager

tel. 22 252 10 86 kom: 660 815 478

ewelina.potocka@edupharm.pl