Osobawykwalifikowana

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z propozycją szkolenia  on-line „Odpowiedzialność  osoby wykwalifikowanej w przemyśle farmaceutycznym. Certyfikacja, potwierdzanie, zwalnianie produktów leczniczych w okresie pandemii COVID-19″, które odbędzie się 16 marca 2022 roku.

Do 2024 rok u Osoby Wykwalifikowane zatrudnione u Wytwórców lub Importerów Produktów leczniczych będą musiały spełnić nowe wymagania nałożone ustawą z dnia 7 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy Prawo farmaceutyczne oraz niektórych innych ustaw (dalej w skrócie ustawa nowelizująca z 2018 r.)

W związku z powyższym należy zwrócić uwagę i przygotować się na zmiany w zakresie nowych wymagań jakie ostatecznie powinny być spełnione prze Osoby Wykwalifikowane do 1 sierpnia 2024r. Zmiany te będą miały wpływ w szczególności na czynność zwolnienia do obrotu produktów leczniczych przez Osobę Wykwalifikowaną które w razie braku spełniania nałożonych na nie wymogów w tym terminie spowodują konieczność wycofania produktów leczniczych z obrotu farmaceutycznego.

Podczas wydarzenia dr n. farm. Monika Jarocka – Wierzba, Główny Specjalista, Inspektor ds. Wytwarzania w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym omówi m.in. :

  1. Wytyczne dotyczące wypełniania obowiązków QP w okresie pandemii COVID-19.
  2. Wymagania ustawy Prawo farmaceutyczne w zakresie Osób Wykwalifikowanych.
  3. Potwierdzenie, certyfikacja, zwalnianie do obrotu – zgodność wprowadzenia z Aneksem 16 GMP.
  4. Certyfikacji badanych produktów leczniczych
  5. Obowiązki Osoby Wykwalifikowanej.

 

Szkolenie jest doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na najbardziej interesujące kwestie dotyczące Osoby Wykwalifikowanej w obecnej sytuacji. Wysoką jakość merytoryczna gwarantuje Państwu zaproszony prelegent, który jest najwyższej klasy ekspertem.

Zapraszam także na naszą stronę www (kliknij) aby poznać pełną ofertę szkoleń

Koszt szkolenia to 1000 netto za jedną osobę (jedno stanowisko).

Pozdrawiam

Ewelina Potocka
Project Manager
tel.22 252 10 86
kom:660 815 478

email: ewelina.potocka@edupharm.pl