Francisco Andrade

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszego szkolenia nt. Prawidłowa identyfikacja wyrobu i komunikacja o wyrobie”.

Prawidłowa etykieta i odpowiednia instrukcja to połowa sukcesu (i bezpieczeństwa) wyrobu medycznego. Niestety – prawodawca pozostawił stosunkowo dużą swobodę producentowi w przygotowaniu etykiety czy instrukcji. Z jednej strony – pozwala to na dużą dowolność i dostosowanie wymogów do specyfiki konkretnego wyrobu, z drugiej niesie potencjalne ryzyko i trudności. Na szkoleniu przedstawimy Państwu jakie znaczenie ma komunikacja dla wyrobu oraz jak zarządzać ryzykiem z tym związanym. Dodatkowo omówimy kwestie związane ze znakowaniem – a co za tym idzie – prawidłową identyfikacją wyrobów i tego jak ją prowadzić oraz podsumujemy zmiany notyfikacyjne w zakresie wyrobów.

Szczegóły wydarzenia:

28.11.2023

termin

28.11.2023
online

formuła spotkania

online
1350zł netto/stanowisko

koszt

1350zł netto/stanowisko

Prelegent:

marek paluch

marek paluch

Przykładowe zagadnienia

  • Jak ocenić jakie informacje są niezbędne w moim przypadku?
  • Nadanie kodu a ujawnienie kodu na etykiecie – czym się różni?
  • Przejęcie obowiązków producenta przez podmiot uzupełniający dane na etykiecie?
  • Tłumaczenie etykiety lub instrukcji – jak to się robi?
  • Identyfikacja wyrobu w łańcuchu dostaw
  • Zgłoszenia i powiadomienia – czy musimy o nich pamiętać?
  • Czy co wszystko mówimy o produkcie będzie reklamą?

Platforma online – odbywa się na platformie ClickMeeting. Podczas niego oprócz transmisji głosu i obrazu prelegenta na monitorze będzie wyświetlana prezentacja, którą również otrzymają Państwo w wersji elektronicznej. Będzie również dostępny czat na którym będą mogli Państwo zadawać pytania podczas kilku sesji pytań, wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami. Dostęp do spotkania otrzymają Państwo dzień wcześniej w formie linku przesłanego na maila. Wymagania sprzętowe i systemowe: podczas szkolenia mogą Państwo korzystać z laptopa, komputera stacjonarnego lub urządzeń mobilnych (tel. komórkowy, tablet). Platforma wymaga jedynie dostępu do jednej z najczęściej używanych przeglądarek internetowych (Google Chrome, Edge, Firefox, Opera, Safari, prosimy nie korzystać z Internet Explorer – firma Microsoft nie wspiera już jej działania). Łącze internetowe nie musi być wyjątkowo szybkie – tzn. jeżeli bez przeszkód mogą wyświetlić Państwo filmy na platformach streamingowych typu YouTube czy Netflix jest ono w zupełności wystarczające. Dodatkowo w przypadku awarii łącza internetowego jest możliwość “wdzwonienia” się do wydarzenia korzystając z tradycyjnego połączenia telefonicznego i jednoczesnego korzystan prezentacji przesłanej dzień wcześniej. Natomiast jest to wyjątkowa sytuacja, zdarza nam się ona b. rzadko i korzystamy z niej raczej w celu ewentualnej poprawy jakości dźwięku w przypadku bardzo złej jakości połączenia internetowego. Na kilka dni przed szkoleniem będzie możliwość wzięcia udziału w krótkim szkoleniu testowym, podczas którego będą Państwo mogli zapoznać się z platformą oraz przetestować jej wszystkie funkcjonalności z naszą pomocą. Szkolenie odbędzie się w godzinach 9:00 – 16:00. W sprawie dodatkowych pytań technicznych służę pomocą pod numerem telefonu kom. 602 62 62 43

Koszt:

Koszt udziału jednej osoby wyniesie 1350zł netto (jedno stanowisko).

Pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam

Iwona Wandas
Opiekun Wydarzenia
tel.22 252 10 86
kom:696 786 983