Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszego szkolenia nt. Compliance w branży farmaceutycznej“,które odbędzie się 14 marca br.

Wdrożenie systemu compliance niesie za sobą wiele korzyści. Compliance pozwala nie tylko zapewnić legalność działań firmy, ale także uwzględnia przestrzeganie aktualnie funkcjonujących standardów rynkowych. Wdrożenie kompleksowego systemu pozwala pracownikom firmy działać transparentnie i bezpiecznie co przekłada się na bezpieczeństwo samej kadry zarządzającej. Badania pokazują, że dbałość o przestrzeganie przyjętych wartości powoduje wzrost zaufania pracowników i kontrahentów do organizacji, co wpływa na lepsze i długotrwałe relacje pracownicze i biznesowe.

Compliance ma szczególne znaczenie dla firm działających na regulowanym rynku farmaceutycznym, na którym wiele obowiązków związanych z codziennym funkcjonowaniem pracowników firmy regulują nie tylko ustawy sektorowe, ale także specyficzne regulacje stowarzyszeń branżowych. Mowa tu m.in. o ograniczeniach związanych z reklamą produktów leczniczych oraz w kontaktach z lekarzami, którzy są osobami pełniącymi funkcje publiczne. Jest to obszar szczególnie newralgiczny regulacyjnie.

Istotne jest jednak, by rozwiązania compliance były praktyczne i umożliwiały efektywne działanie biznesu. Podczas szkolenia powiemy też, w jaki sposób komunikować zasady i formułować obowiązki, by jednocześnie nie zahamować działania firmy. Udział w szkoleniu przybliży Państwu poszczególne elementy wewnętrznego systemu compliance, zgodnego z najświeższą praktyką rynkową i nowymi regulacjami prawnymi.

Kopia Kopia compliancewww (1)

Szczegóły szkolenia:

14.03.2023

termin

14.03.2023
online

formuła spotkania

online
1100zł netto/stanowisko

koszt

1100zł netto/stanowisko

Prelegenci:

Julia Besz –  Senior Associate, Kancelaria DZP

dr Anna Partyka – Opiela – Partner, Szef Zespołu DZP Compliance

Jan Bednarski  – Associate. Kancelaria DZP

(Pełne notki Prelegentów znajdują się w programie)

 

Przykładowe zagadnienia

  •   Jak budować efektywny system compliance? –  należyta staranność na bazie norm ISO.
  •   Nadchodzące zmiany w obszarze compliance
  •  Jakie przepisy musi znać Compliance Officer w firmie farmaceutycznej? – otoczenie regulacyjne branży – w tym regulacje branżowe.
  • Dlaczego rynek farmaceutyczny kształtuje kulturę zgodności? – wstęp do compliance.

Pozostaje do dyspozycji.

Pozdrawiam

Ewelina Potocka
Project Manager
tel.22 252 10 86
kom:660 815 478

www.edupharm.pl