Audyty wewnętrzne i zewnętrze w GMP

audyt

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami naszego szkolenia „Audyty wewnętrzne i zewnętrze w GMP”

Audyty GMP są niezbędne w celu zapewnienia, że produkty zdrowotne są bezpieczne i spełniają określone standardy jakości. Firmy działające w branżach regulowanych GMP są zobowiązane do regularnych audytów wewnętrznych i zewnętrznych, aby utrzymać zgodność z tymi standardami i unikać ewentualnych problemów związanych z jakością i bezpieczeństwem produktów.

Przygotowaliśmy szkolenie, które w całości zostanie poprowadzone przez najwyższej klasy eksperta  Panią Annę Ryszczuk, która przez 8 lat pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Inspekcji ds. wytwarzania. Równocześnie będąc członkiem grupy GMDP i EMA i członkiem komitety PIC/S. 

Szczegóły wydarzenia:

15.04.2024

termin

15.04.2024
Warszawa

FORMUŁA STACJONARNA

Warszawa
1800 złotych netto

koszt

1800 złotych netto

Przykładowe zagadnienia

  •  Aktualne wymogi prawne, przewodniki(w tym ICHQ9, ICHQ10) i Q&A dotyczące audytów zewnętrznych i wewnętrznych prowadzonych przez wytwórców /importerów produktów leczniczych (H/V) i wytwórców/importerów/dystrybutorów substancji czynnych (H/V).
  •  Audyt wytwórców /importerów kontaktowych (DGM, umowy, procedury, analiza ryzyka, harmonogramy, czas trwania,  audytorzy, zakres sprawdzeń, dokumentowanie, działania  następcze, CAPA, komunikacja zewnętrzna, audyt a inspekcja GMP).
  • Audyty prowadzone przez stronę trzecią (wymogi dotyczące audytora, zakres sprawdzeń, umowa).

Prelegentka:

  • Anna Ryszczuk  – niezależny ekspert, mgr inż. biotechnologii z 28 letnim doświadczeniem w farmacji. Pracowała zarówno u wytwórcy produktów leczniczych, w zapewnieniu jakości oraz R&D, jak i w organie kompetentnym, w nadzorze nad wytwarzaniem, importem i jakością produktów leczniczych. Przez 8 lat pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Inspekcji ds. Wytwarzania. Równocześnie była członkiem grupy GMDP w EMA i członkiem Komitetu PIC/S.
AnnaRyszczuk

Formuła i koszt: 

Koszt udziału jednej osoby wyniesie 1800zł netto (jedno stanowisko). Szkolenie odbędzie się w centrum Warszawy.

Kontakt z organizatorem:

Iwona Wandas

Starszy Specjalista ds Sprzedaży

tel.22 252 10 86

kom:696 786 983