Audyt w hurtowni farmaceutycznej

audyt

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na szkolenie dedykowane hurtowniom farmaceutycznym związane z audytem – narzędziem monitorowania i doskonalenia farmaceutycznego systemu jakości. 

Szkolenie w szczegółowy sposób omówi między innymi podstawę prawną do realizacji audytów, wspomni o celach przeprowadzania takich działań. Omówi również krok po kroku dokumentowanie czynności audytowych

Zapraszam do zapoznania się z pełnym programem wydarzenia załączonym poniżej. 

14.11.2024

termin

14.11.2024
Platforma Clickmeeting

formuła online

Platforma Clickmeeting
1600 złotych netto

koszt

1600 złotych netto

PRELEGENT

Rafał Solski – farmaceuta z wykształcenia, absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie na kierunku Menedżer Jakości. Członek Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego oraz International Society for Pharmaceutical Engineering (ISPE), posiadający certyfikaty menedżera jakości i audytora systemów zarządzania jakością od TUV NORD. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej, pracując na stanowiskach kierowniczych w polskich i międzynarodowych firmach farmaceutycznych oraz w Narodowym Instytucie Leków, gdzie odpowiadał za zarządzanie jakością. Specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i audytowaniu systemów zarządzania jakością zgodnie z GMP, GDP, wytycznymi ICH, a także w metodach TQM i zarządzania procesowego w sektorze farmaceutycznym i medycznym. Jest założycielem ATM Pharma Consulting, oferującej usługi doradcze i audytorskie dla branży farmaceutycznej i medycznej.

Szkolenie obejmie m.in. tematy:

  1. Źródła norm i wytycznych do realizacji audytu farmaceutycznego systemu jakości – omówienie podstaw prawnych i regulacji.
  2. Terminologia w praktyce audytu jakości oraz charakterystyka i metodyka audytu farmaceutycznego – wyjaśnienie kluczowych pojęć i metod audytowych.
  3. Planowanie i organizacja audytu – przedmiot, zakres, częstotliwość, tryb realizacji, logistyka oraz prawa i obowiązki audytora i audytowanego.
  4. Dokumentowanie czynności audytowych i wykorzystanie wyników audytu – sposoby prezentacji wyników, formułowanie niezgodności, działania poaudytowe.
  5. Praktyczne podejście do realizacji audytu farmaceutycznego – case study w obszarach takich jak zapewnienie jakości, zarządzanie ryzykiem, zarządzanie personelem, higiena, zarządzanie dokumentacją i kontrahentami.
  6. Oraz wiele innych. 

KOSZT UDZIAŁU:

1600 zł netto/stanowisko

KONTAKT DO ORGANIZATORA:

Ewelina Potocka
Project Manager
tel. 22 252 10 86
kom: 660 815 478
ewelina.potocka@edupharm.pl

PotockaEwelina