Kopia Kopia Kopia WYROBY MEDYCZNE- Jak przygotować się na nadchodzące zmiany – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017_745-2

Rok 2021 przyniesie wiele zmian dotyczących wyrobów medycznych w związku z wejściem w życie  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745, które zaczną obowiązywać już po 26 maja 2021 roku.

Dlatego wraz z najwyższej klasy ekspertami z zakresu wyrobów medycznych przygotowaliśmy szkolenie, które zapewni Państwu praktyczne zdobycie wiedzy dotyczące nadchodzących zmian.

Nasze szkolenie ma na celu omówienie oraz przeprowadzenia analizy najnowszych wymagań dla wyrobów medycznych, które wejdą w życie 26 maja 2021 roku oraz projektu ustawy wyrobów medycznych.

Podczas spotkania Pan Andrzej Karczewicz niezależny ekspert omówi zagadnienia dotyczące Produktów z pogranicza wyrobów medycznych objętych zakresem rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745

Natomiast Pan Marek Paluch oraz Pani Magdalena Wojtkowiak z Kancelarii Domański Zakrzewski Palinka omówią tematy dotyczące Odpowiedzialności i obowiązków producentów oraz dystrybutorów w świetle rozporządzenia 2017/745 (MDR)

Zaproszeni prelegenci zagwarantują Państwu wiedzę na najwyższym poziomie merytorycznym oraz PRAKTYCZNE ujęcie tematu.

Koszt szkolenia to 870 zł netto za jedną osobę (jedno stanowisko). Za drugą 670zł netto. Za trzecią i każdą kolejną osobę tylko 570zł netto! 

PROGRAM 

Karta