ComplianceBaner

Compliance w sektorze farmaceutycznym – aktualny stan prawny 2021

Szkolenie online

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na organizowane we współpracy z Kancelarią Domański Zakrzewski Palinka kompleksowe szkolenie on-line „Compliance w sektorze farmaceutycznym – aktualny stan prawny 2021”, które odbędzie się 19 maja 2021r.

Compliance– czyli systemowe zapewnianie zgodności z prawem, standardami branżowymi, regulacjami wewnętrznymi i dobrymi praktykami – odgrywa coraz większą rolę w kontekście zapewniania bezpieczeństwa prawnego firm farmaceutycznych. W szkoleniu podzielonym na pięć bloków opowiemy o:

  • ogólnych założeniach compliance i pokażemy czemu sektor farmaceutyczny znajduje się „pod lupą” organów publicznych,
  • antykorupcji – ryzykach związanych z korupcją i jak im przeciwdziałać,
  • sposobach w jaki organy ścigania pozyskują informacje i jak zachowywać się w czasie kontroli,
  • dobrych praktykach w trakcie przesłuchania,
  • zasadach prawidłowej i bezpiecznej komunikacji z uwzględnieniem case study z audytów DZP.

Wydarzenia w całości poprowadzą specjaliści z kancelarii Domański Zakrzewski Palinka: Julia Besz oraz Salwador Milczanowski.

Szkolenie prowadzone przez wieloletnich praktyków w branży, pozwoli pokazać zarządzanie zgodnością z praktycznego punktu widzenia, uwzględniając najlepsze rozwiązania i najnowsze trendy pojawiające się na rynku farmaceutycznym w ostatnich latach.

Zapraszamy do zapoznania się z programem szkolenia (TUTAJ). Formularz zgłoszeniowy został zamieszczony (TUTAJ)

Koszt szkolenia

Cena 990zł netto za jedną osobę (jedno stanowisko). Za każdą kolejną osobę 890zł netto

Sprawy techniczno- organizacyjne:

Szkolenie odbędzie się na platformie ClickMeeting. Podczas niego oprócz transmisji głosu i obrazu prelegenta na monitorze będzie wyświetlana prezentacja, którą również otrzymają Państwo w wersji elektronicznej. Będzie również dostępny czat na którym będą mogli Państwo zadawać pytania podczas kilku sesji pytań, wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami. Dostęp do spotkania otrzymają Państwo dzień wcześniej w formie linku przesłanego na maila. Wymagania sprzętowe i systemowe: podczas szkolenia mogą Państwo korzystać z laptopa, komputera stacjonarnego lub urządzeń mobilnych (tel. komórkowy, tablet). Platforma wymaga jedynie dostępu do jednej z najczęściej używanych przeglądarek internetowych (Google Chrome, Edge,Firefox, Opera, Safari).  Wymagania dotyczące łacza internetowego: jeżeli bez przeszkód mogą wyświetlić Państwo filmy na platformach streamingowych typu YouTube czy Netflix jest ono w zupełności wystarczające. Dodatkowo w przypadku awarii łącza internetowego jest możliwość „wdzwonienia” się do wydarzenia korzystając z tradycyjnego połączenia telefonicznego i jednoczesnego korzystan prezentacji przesłanej dzień wcześniej. Natomiast jest to wyjątkowa sytuacja, zdarza nam się ona b. rzadko i korzystamy z niej raczej w celu ewentualnej poprawy jakości dźwięku w przypadku bardzo złej jakości połączenia internetowego.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam
Ewelina Potocka
Project Manager
tel.22 252 10 86
kom:660 815 478
www.edupharm.p